Web Tasarım & Yazılım

web-tasarim-yazilim

İhtiyacınıza Göre Web Sitesi

         imgeART, Web Sitesi Tasarımı işinizi baştan sona bir “Web Sitesi Geliştirme projesi” olarak ele alır. Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda, kurumsal imajınızı en iyi şekilde yansıtan ve aynı zamanda işlevsel ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir web sitesi oluşturmanızda size profesyonel bir destek vermektedir.

          Sunucu – İstemci bazlı çalışan programların internet tarayıcı üzerinden erişilebilen Web arayüzlerini web yazılım başlığı altında toplayabiliriz.

         Bu yazılımların arasına .Net, Java, Php, Ruby Rails vb. gibi yazılımlar girmektedir. Bu yazılımlar tamamen Web Teknolojilerini kullanarak kurumların ve bireylerin ihtiyaçlarına çözümler üretir.

           Yazılım konusunda sürekli güncellenen teknolojilere uyum sağlamayı hedef edinmiş imgeART yazılım departmanı, Amerikayı yeniden keşfetmeye ihtiyaç duymadan kurumlara ve bireylere Web siteleri, Web arayüzleri tasarlamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz iş programları, finansal işlemler, insan kaynakları ve müşteri ilişkileri gibi kurumların varoluşları ve devamlılığında önem taşıyan bölümler web teknolojileri kullanılarak web ortamına aktarılmakta ve iş süreçlerini hızlandıran, verimliliği yükselten web yazılım projelerini gerçekleştirmekteyiz.